navakpendar

درباره وبلاگ
موضوعات
نرخ باربری (2) باربری ارزان (2) هزینه باربری (2) باربری ستارخان (1) باربری قابل اعتماد (1) باربری مناسب (1) باربری تهران (1) باربری غرب تهران (1) هزینه های چربی گیری (1) چربی گیر باکیفیت (1) چربی گیر جدید (1) قیمت چربی گیر (1) درب اتوماتیکی ارزان (1) درب ارزان قیمت (1) قیمت درب های اتوماتیکی (1) درب های شیشه ای (1) درب اتوماتیک شیشه ای (1) رطوبت ساز ارزان (1) قیمت رطوبت ساز (1) رطوبت ساز التراسونیک (1) سازه ارزان (1) نحوه ساخت سازه فضاکار (1) قیمت سازه فضاکار (1) انواع سازه های فضایی (1) سازه فضاکار (1) بهترین باربری (1) باربری سعادت آباد (1) انواع ضخامت سنج (1) هزینه های ضخامت سنجی (1) قیمت ضخامت سنج (1) ضخامت سنج (1) تجهیزات آزمایشگاهی (1) دستگاه کالیبراسیون (1) کالیبره کردن (1) هزینه آزمایشگاه کالیبراسیون (1) کالیبراسیون (1) اتوبار (1) اسباب کشی (1) نرخ باربری تهران (1) هزینه های ارسال بار هوایی (1) خدمات بار هوایی (1) فریت بار به استرالیا (1) تعرفه های فریت بار (1) نرخ بار هوایی (1) فریت بار به آمریکا (1) باربری های تهران (1) باربری صادقیه (1) هزینه های اسباب کشی (1) باربری گیشا (1) باربری های برتر (1) باربری در تهران (1) باربری پونک (1) بدون موضوع (3)

navakpendar

نکته های فریت بار به استرالیا

چهارشنبه بیست و ششم 6 1399

در فریت بار به استرالیا زمان رسیدن محموله به مواردی نظیر مقصد مورد نظر، ایرلاین حمل کننده و ترافیک پروازهای مربوطه بستگی دارد و به طور معمول بین ۲ روز الی یک هفته متغیر است. پس از صدور بارنامه از طریق شماره بارنامه می توان نسبت به پیگیری محموله ارسالی و اطلاعات مربوط به زمان ارسال بار, زمان تحویل در نقطه تزانزیت و یا نقطه مقصد اقدام نمود. برای پیگیری بارنامه ارسالی به بخش پیگیری بار مراجعه گردد.


در فریت بار به استرالیا پس از مطمئن شدن از رسیدن بار به مقصد، شخصی که نام آن در قسمت گیرنده بارنامه درج شده است می تواند نسبت به دریافت بار ارسالی به گمرک فرودگاه مربوطه در کشور مقصد اقدام نماید. لازم به ذکر است که محموله ارسالی از طریق فرودگاه مبدا به فرودگاه مقصد ارسال می گردد. انبار داری در فرودگاه مقصد تا ۴۸ ساعت به صورت رایگان انجام می شود و بعد از آن مشمول هزینه های انبار داری می گردد.


در فریت بار به آمریکا و.. توصیه می گردد پس از دریافت بار در فرودگاه مقصد و پیش از خارج شدن از فرودگاه، محموله ارسالی توسط تحویل گیرنده کنترل گردد و در صورت آسیب رسیدن به آن جهت دریافت خسارت به دفتر ایرلاین مربوطه مراجعه گردد.


توجه به تعریف وزن حجمی یا وزن قابل پرداخت در حمل هوایی، حتی المقدور باید از ارسال کالاهایی که چگالی کمی دارند(وزن حجمی آنها کمتر از۱۶۷کیلو بر مترمکعب میباشد )در تعداد بالا پرهیز کرد.

بسته بندی کالا هارا به گونه ای انجام شود که با حداقل تعداد کارتن بتوان حداکثر وزن بار را در آن جای داد تا از اضافه شدن وزن حجمی به بار جلوگیری گردد.

ادامه مطلب


(0) نظر

قوانین فریت بار به آمریکا

چهارشنبه بیست و ششم 6 1399

در فریت بار به آمریکا ارسال برخی از وسایل به طورعام که برای ایمنی هواپیماهای مسافری خطر ایجاد میکند،طبق قوانین هواپیمایی ها از قبیل: عطر، ادکلن، اسپری، شامپو، نرم کننده، مواد آرایشی، الکل، شربت، آبلیمو، سرکه، ترشی جات، ممنوع میباشد.


یکی از مهمترین مراحل در فریت بار به آمریکا  ، استعلام جهت حمل هوایی بار مسافری تان ، قیمت حمل بار هوایی، به مقصد میباشد. در صورتیکه دراین مرحله دقت نداشته باشید و وقت کافی جهت تحقیقات برای استعلام نرخ حمل و نرخ امورتشریفات گمرکی نگذارید ، چه بسا تمام تلاش شما جهت صرفه جویی در حمل وسایلتان کاملا بیهوده باشد. 


اگر مقصد شما استرالیا است در فریت بار به استرالیا مشخص نمایید کدام هواپیمایی به مقصد مورد نظر شما پرواز میکند. وی ا  اگر شما به لندن سفر میکنید و بلیط هواپیمایی لوفت هانزا را دارید ، هیچگونه الزامی به فرستادن بار خود با لوفت هانزا را ندارید، دقت داشته باشید که یک دوجین ایرلاین دیگر به لندن پرواز دارند که قیمت حمل بار بسیار مناسبتری از لوفت هانزا به شما معرفی میکنند.


 توجه داشته باشید که شما در مقصد ممکن است بیشتر از یک فرودگاه داشته باشید و بعضی ازاین هواپیمایی ها به فرودگاه دیگری در همان شهر پرواز داشته باشند. امکان اینکه بار شما اشتباها به فرودگاه دیگری در شهر مقصد برود هست ، لذا نام کامل فرودگاه مقصد را بدانید.


ادامه مطلب


(0) نظر

باربری صادقیه و بسته بندی لوازم

چهارشنبه بیست و ششم 6 1399


در باربری صادقیه علاوه بر اینکه آنها اصول بسته بندی بهتر وسایل منزل را می دانند ، می توانند بسته بندی وسایل منزل را به گونه ای انجام دهند که سردرگمی و بلاتکلیفی شما هنگام چیدمان در منزل جدید کاهش یابد. آنها با استفاده از برچسب های مناسب و تهیه چک لیست ها بهترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهند.


شرکت بسته بندی وسایل منزل و باربری آن همچون باربری صادقیه خدمات زیادی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. از مهمترین و بهترین خدمات این مجموعه تهیه کلیه تجهیزات لازم برای بسته بندی وسایل منزل شما است. اگر شما نیز اسباب کشی را به شخصه و تنهایی انجام داده باشید می دانید که تهیه تجهیزات بسته بندی مناسب برای اسباب کشی، کارتن و چسب و … کمی سخت است. 


یکی از خدمات باربری پونک مجموعه بسته بندی اصولی کلیه وسایل منزل از ریز و شکستنی گرفته تا وسایل بزرگی مانند یخچال و مبل و میز بیلیارد و … است . 


این شرکت کلیه بسته بندی های خود را با اصول و استانداردهای جهانی به منظور آسیب ندیدن وسایل منزل انجام می دهد. اینکه شما هر یک از وسایل منزل را چگونه بسته بندی کنید تا در حین جا به جایی آسیب نبیند کار سختی است.


یکی از خدماتی که شرکت بسته بندی وسایل منزل ایزی پک در اختیار شما قرار می دهد تهیه چک لیست از و سایل مورد جا به جایی شما می باشد. شاید برای شما سخت باشد که محتوای هر کارتن را یادداشت برداری کنید .


ادامه مطلب


(0) نظر

بسته بندی در باربری گیشا

چهارشنبه بیست و ششم 6 1399

یکی از شرکت هایی که امروزه بسیار می شنوید شرکت های بسته بندی وسایل منزل است. شاید از خودتان پرسیده باشید این شرکت ها کارشان چیست. در باربری گیشا خدمات بسته بندی به طور کامل به مشتریان ارائه می شود.


شرکت های بسته بندی وسایل همانند باربری گیشا شرکت هایی هستند که در هنگام اسباب کشی و جا به جایی به کمکتان می آیند و با در اختیار گذاشتن نیرو و تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی وسایل منزل شما، کلیه کارهای بسته بندی وسایل منزلتان را برای جابه جایی انجام می دهند.


بسته بندی وسایل منزل توسط باربری سعادت آباد با توجه به استانداردهای لازم برای هر نوع جا به جایی انجام می شود. این استانداردها با توجه به مسافت ، حجم و جنس وسایل منزل شما تعیین می شود. به طور مثال اگر بخواهید وسایل منزل خود را به راه دور و یا خارج از کشور ارسال کنید بسته بندی آنها بسیار متفاوت تر از بسته بندی وسایل منزل شما برای جا به جایی بین دو محله یا بین دو شهر است.

شرکت های بسته بندی وسایل منزل با توجه به اینکه سالها در این زمینه فعالیت دارند و به صورت روزانه این کار را تکرار می کنند علاوه بر داشتن تجربه کافی برای بسته بندی بهتر تجهیزات شما، از تخصص لازم برای انجام هر چه بهتر این خدمات برخوردار هستند. آنها می دانند که در مسافت و راه چه اتفاق هایی در انتظار وسایل شما است به همین دلیل می دانند که چطور وسایل شما را بسته بندی کنند که کمترین آسیب به آنها وارد شود. 


ادامه مطلب


(0) نظر

باربری پونک و حمل و نقل لوازم

چهارشنبه بیست و ششم 6 1399

در باربری پونک یکی از نکات مهم در رابطه با جابجایی وسایل بزرگ در اسباب کشی داخل منزل دمونتاژ کردن و تقسیم آن ها به ابعاد کوچکتر می باشد ، به عنوان مثال در نظر بگیرید که می خواهید تختخواب داخل منزلتان را جابه جا کنید نکته مهم و ضروری برای شروع این موضوع این است که ابتدا باید قسمت های مختلف آن را از هم جدا کرده و آن را به تکه های کوچکتر تقسیم کنید .


در باربری پونک لوازم به طول کامل ایمن سازی شده و آماده جابه جایی می شود. یادتان باشد در این گونه مواقع یعنی زمانیکه یک وسیله را اصطلاحاً دمونتاژ میکنید می بایست حتما پیچ ها و اتصالات آن وسیله را در محل مناسبی کنار همان وسیله قرار داده تا علاوه بر جلوگیری از گم شدن آن در مقصد به راحتی بتوانید آنها را پیدا کرده و وسیله مورد نظر خود را سرهم و یا اصطلاحاً مونتاژ کنید .


پس باز کردن وسایل بزرگ ( البته در صورت امکان ) یکی از راه های آسان کردن جابه جائی آن وسیله می باشد که کمک شایانی به جلوگیری از آسیب دیدن و حفظ سلامت آن وسیله می نماید . همچنین باید در جابجایی وسایل بزرگ از کارتن اسباب کشی مناسبی استفاده کرد. باربری غرب تهران هنگام حمل و نقل اسباب و اثاثیه از کارتن های مناسب این کار استفاده می کند.

ادامه مطلب


(0) نظر

باربری سعادت آباد در تهران

چهارشنبه بیست و ششم 6 1399

در هنگام اسباب کشی بهترین کار برای جلوگیری از بروز این مشکل همکاری با یک شرکت معتبر و خوش نام می باشد. شرکت باربری سعادت آباد خدمات مختلفی در این زمینه ارائه می کند. و برای رسیدن به این موضوع پیشنهاد می کنیم حتما با دوستان و یا آشنایان خود که قبلا تجربه خوبی از جابه جائی شان داشته اند مشورت کرده و از آن ها در انتخاب شرکت مورد نظرتان کمک بگیرید .


باربری سعادت آباد توصیه می کد زمانی که با شرکت مورد نظرتان تماس گرفتید تمامی شرایط حمل خود را اعلام کنید تا قیمت اعلامی به شما به مبلغ پرداختی تان نزدیک باشد و یا اگر امکان اعزام کارشناس توسط آن شرکت فراهم بود حتما درخواست اعزام کارشناس کنید تا قیمتی که به شما اعلام میشود واقعی باشد.


نکته مهم  در رابطه با کارگرانی که انجام این گونه امور را برعهده دارند این است که تجربه کافی و آموزش لازم را در این باره دیده باشند ، شاید زمانی که صحبت از با تجربه بودن کارگران در اسباب کشی می شود برایتان این موضوع کمی غریب باشد که چه لزومی دارد یک کارگری که قرار است چند تکه وسایل را جابه جا کند تجربه کافی در این حوزه داشته باشد . در باربری  ستارخان از نیروها خبره استفاده می شود.


ادامه مطلب


(0) نظر
X