navakpendar

درباره وبلاگ
موضوعات
نرخ باربری (2) باربری ارزان (2) هزینه باربری (2) باربری ستارخان (1) باربری قابل اعتماد (1) باربری مناسب (1) باربری تهران (1) باربری غرب تهران (1) هزینه های چربی گیری (1) چربی گیر باکیفیت (1) چربی گیر جدید (1) قیمت چربی گیر (1) درب اتوماتیکی ارزان (1) درب ارزان قیمت (1) قیمت درب های اتوماتیکی (1) درب های شیشه ای (1) درب اتوماتیک شیشه ای (1) رطوبت ساز ارزان (1) قیمت رطوبت ساز (1) رطوبت ساز التراسونیک (1) سازه ارزان (1) نحوه ساخت سازه فضاکار (1) قیمت سازه فضاکار (1) انواع سازه های فضایی (1) سازه فضاکار (1) بهترین باربری (1) باربری سعادت آباد (1) انواع ضخامت سنج (1) هزینه های ضخامت سنجی (1) قیمت ضخامت سنج (1) ضخامت سنج (1) تجهیزات آزمایشگاهی (1) دستگاه کالیبراسیون (1) کالیبره کردن (1) هزینه آزمایشگاه کالیبراسیون (1) کالیبراسیون (1) اتوبار (1) اسباب کشی (1) نرخ باربری تهران (1) هزینه های ارسال بار هوایی (1) خدمات بار هوایی (1) فریت بار به استرالیا (1) تعرفه های فریت بار (1) نرخ بار هوایی (1) فریت بار به آمریکا (1) باربری های تهران (1) باربری صادقیه (1) هزینه های اسباب کشی (1) باربری گیشا (1) باربری های برتر (1) باربری در تهران (1) باربری پونک (1) بدون موضوع (3)

navakpendar

ضخامت سنج های مختلف

چهارشنبه بیست و نهم 5 1399


ضخامت سنج اولتراسونیک  را می توان طوری تنظیم کرد که بتوان فلزات ، پلاستیک ، سرامیک ها ، کامپوزیت ها ، اپوکسی ها و شیشه را اندازه گیری کند. همچنین نمونه های بیولوژیک و مایع را نیز میتوان اندازه گیری کرد . 


موادی که برای سنجه های متداول ، مناسب نیستند شامل چوب ، کاغذ ، بتن و فوم است . اندازه گیری  آنلاین یا همزمان پلاستیک های اکسترود شده  یا فلزات نورد شده ، همچنین اندازه گیری لایه ها یا پوشش در مواد چند لایه نیز ممکن است.


روش کار با ضخامت سنج التراسونیک بدین گونه است که برای اندازه گیری ضخامت نمونه توسط این دستگاه، امواج صوت از طریق پراب ساطع شده و پس از عبور از ضخامت نمونه وارد محیط هوای داخل نمونه می گردد. هوا مانند عایق عمل نموده و سرعت عبور امواج از ضخامت با احتساب زمان آن ضخامت قطعه را بدست می دهد. 


به همین دلیل بایستی ضخامت نازکی از آب روی سطح قطعه قرار داده تا مانند رسانایی سبب عبور امواج گردد. کار تمامی سنجه های ماوراء صوت بر پایه اندازه گیری بازه زمانی عبور پالس های فرکانس صوتی از میان ماده مورد آزمایش است .


فرکانس یا گام این پالس های صوتی فراتر از حد شنوایی انسان است ، به طور کلی یک تا بیست میلیون سیکل در ثانیه ، در مقابل برای گوش انسان حد ، بیست هزار است .


ادامه مطلب در این صفحه
(0) نظر

کالیبراسیون چیست؟

چهارشنبه بیست و نهم 5 1399

در آزمایشگاه کالیبراسیون سوال در رابطه با انجام دادن یا ندادن کالیبراسیون نیست ، چون می توانیم به خوبی در این زمینه جواب دهیم  سوال این است که چه زمانی کالیبراسیون انجام شود . یک جواب مناسب برای همه وجود ندارد . تکرار کالیبراسیون را در موارد زیر در نظر بگیرید :


فواصل زمانی  آزمایشگاه کالیبراسیون پیشنهاد شده توسط کارخانه . مشخصات کارخانه ای دستگاه نشان خواهد داد که در چه بازه های زمانی بایستی ابزار آن ها کالیبره شود ، ولی اندازه گیری های مهم ممکن است نیاز به فواصل زمانی متفاوتی داشته باشند .


 فرض کنید در آزمایشگاه کالیبراسیون قصد انجام آزمایش هایی را دارید که نیاز به اندازه گیری های بسیار دقیقی دارند . ابزاری که می خواهید برای تست استفاده کنید را در نظر بگیرید . آن ها را برای کالیبره شدن ارسال کنید ، سپس در انباری ” آن ها را قرار دهید ” تا قبل از تست استفاده ای از آن ها نشود.


اگر ابزار کالیبره شده برای تست را برای یک عمل تست ویژه نگه داشته اید ، همان تجهیزات را بعد از تست برای کالیبراسیون دوباره بفرستید . زمانی که نتایج کالیبراسیون برگشت ، متوجه خواهید شد که آیا می توانید تست را کامل و قابل اعتماد در نظر بگیرید یا نه.


بعد از یک رویداد . اگر ابزار شما ضربه خورده است ، چیزی بیش از حد توانایی آن بر روی آن قرار گرفته یا یک تیزی خاص به آن وارد شده است ، آن را برای کالیبراسیون بفرستید و هم چنین سلامت قطعات را بررسی کنید . طبق نیاز ها . بعضی از کار های اندازه گیری نیاز به کالیبره شدن ، تجهیزات تست تایید شده ، بدون توجه به اندازه ی پروژه ، دارند . به یاد داشته باشید که این نوع پیش نیاز ممکن است به صورت شفاف ذکر نشود ولی به سادگی انتظار برود ، قبل از تست مشخصات را بررسی کنید.


ادامه مطلب در این صفحه


(0) نظر

باربری ستارخان و خدمات بسته بندی

چهارشنبه بیست و نهم 5 1399

از آنجا که هر اسباب کشیی متفاوت است ، باربری ستارخان با شما همکاری می کند تا پشتیبانی کامل را انجام دهند  و راه حل های خود را برای تهیه نیازهای خاص یا مکان های خاص خود تنظیم کنند.


آن ها به دلیل نوآوری و اشتیاق به تعالی و پیشرفت ، با ترکیب فن آوری ها و راه حل های آینده هزینه کلی را کاهش داده اند.


باربری ستارخان از تخصص و منابع لازم برای اداره و حمل و نقل سیستم های حساس فناوری برخوردار است تا اطمینان حاصل شود که در طی فرآیند جابجایی کسب و کار و زندگی شما تا حد امکان مختل نمی شود.


در هنگام بسته بندی این لوازم در هنگام  اسباب کشی در بسته بندی  های حباب دار پیچیده و قرار می گیرند. سپس بسته به اندازه کالا در یک جعبه محکم ، کاملاً نشاندار شده و محکم قرار خواهند گرفت.


آسیب به آثار هنری زیبا غیر قابل جبران است ، بنابراین حتی کوچک ترین خراش یا آسیب می تواند بر ارزش آن تأثیر بگذارد. ما معتقدیم که برای اطمینان از بسته بندی ایمن ، حمل و نقل  آثار هنری شما از تمامی جنبه های احتیاط استفاده شود. ما می توانیم همه چیز را از جعبه های سفارشی گرفته تا بسته بندی های تخصصی تهیه کنیم و متخصصان آموزش دیده ما می دانند که در هر مرحله از پروسه جابجایی ظریف ترین قطعات را نیز ایمن نگه دارند.توجه به جزئیات و مراقبت از اسباب کشی مشتریان در درجه اول قرار دارد ، زیرا هیچ چیز مهم تر از رسیدن ایمن لوازم و رضایت مشتریان از خدمات اتوبار نیست. هدف این است که اسباب کشی شما را در حد امکان ساده و بدون استرس انجام دهیم.


ادامه مطلب در این صفحه


(0) نظر

روند جابه جایی باربری غرب تهران

چهارشنبه بیست و نهم 5 1399


باربری غرب تهران ایمنی را بسیار مورد توجه قرار داده و به همین دلیل شیوه های ایمن را در هر جنبه ای از فرآیند جابجایی اجرا خواهد کرد.  باربری علاوه بر تجربه حمل و نقل اثاثیه در حومه شهر دارای جدیدترین ماشین آلات و ابزارهای جابجایی مورد نیاز برای ساده کردن روند کلی جابجایی و انتقال نیز است.


تجربه گسترده باربری غرب تهران در امر جابجایی اسباب و اثاثیه ما را به بهترین شرکت حمل و نقل تبدیل می کند. ما جابجایی اسباب و اثاثیه های بی شماری را با موفقیت انجام داده ایم و تعداد آن ها همچنان در حال افزایش است.

هنگام نقل مکان مهم نیست که این اسباب کشی تجاری ، اداری یا مسکونی باشد. در باربری غرب تهران ، در اولین مرحله  جابجایی ، هدف اصلی ما این است که اطمینان حاصل کنیم که می توانیم رضایت مشتری را تأمین و حفظ کنیم.

تیم حمل و نقل ماهر  به طور خاص با ارائه خدمات استثنایی و باکیفیت به کلیه مشتریان اطمینان می دهند ، که رضایت مشتری را حفظ می کنند.

اولویت ها و الزامات مربوط به جابجایی اسباب و اثاثیه از یک مشتری به مشتری دیگر تغییر می کند ، به همین دلیل  باربری خدمات گسترده ای را ارائه می دهد. 

ادامه مطلب در این صفحه(0) نظر

چربی گیر

چهارشنبه بیست و نهم 5 1399

چربی گیر فایبرگلاس توسط دو دیواره به سه قسمت تقسیم شده است . در قسمت اول سبد آشغالگیر چربی گیر فایبرگلاس دانه ریز نصب شده است تا ذرات جامد را از جریان فاضلاب جدا نماید . مواد جامد عبوری از سبد آشغالگیر حوضچه چربی در کف ناحیه اول تجمع یافته که یا به مرور هضم می شود و یا در صورت لزوم می توان آنها را تخلیه کرد .


در انتهای بخش اول، مدیای متراکم (Packing) از جنس پی وی سی نصب شده است که باعث تغییر جهت ناگهانی جریان فاضلاب از حالت افقی به حالت عمودی می گردد . این تغییر جهت جریان از یک طرف در شناور سازی چربی بسیار موثر است و از طرف دیگر باعث ممانعت از فرار چربی محلول توسط انتهای لوله خروجی فاضلاب می گردد .


ظرفیت چربی گیر فایبرگلاس رستوران تابعی از پارامترهایی چون تعداد پرس غذای پخت شده در اوج شیفت کاری ، دبی فاضلاب تولیدی ، نوع و تنوع غذایی رستوران یا آشپزخانه و نوع و درصد چربی موجود در فاضلاب می باشد . بدلیل قیمت بالای حوضچه چربی استیل ، گریس ترپ های تولید ناب زیست به سمت چربی گیر فایبرگلاس سوق داده شده است .


از مشخصات اصلی پلی ژل مورد استفاده در بدنه چربی گیر فایبرگلاس ،‌ درخشندگی طولانی مدت و عدم اثرات شیمیایی و مقاوم در برابر خراشیدگی و محتوای ژلکت مورد استفاده این شرکت مخلوطی از مواد ارتجاعی و انعطاف پذیر می باشد که در برابر شکنندگی و اشعه ماوراءبنفش (UV) مقاوم بوده و آسیب پذیر نخواهد بود.


ادامه مطلب در این صفحه

(0) نظر

نحوه کار درب اتوماتیک شیشه ای

چهارشنبه بیست و نهم 5 1399

به‌ طورکلی درب اتوماتیک شیشه ای به‌ گونه ‌ای است که به ‌صورت اتوماتیک با استفاده از یک ریموت از راه دور و یا دکمه ‌ی تعبیه‌ شده باز یا بسته می ‌شوند، اولین و مهم‌ترین برتری این درب‌ها به انواع دیگر درب‌ها راحتی استفاده از این درب‌ها است. استفاده از شیشه اتوماتیک امروزه بسیار بیشتر از گذشته مورد استقبال قرار گرفته است.


درب اتوماتیک شیشه ای نصب شده توسط شرکت های مختلف به دلیل دارا بودن کیفیت بالا محصولات و متعلقات همراه آن دارای عملکردی روان، با بالاترین درجه کیفیت است.


امروزه در عصر تکنولوژی، درب‌ اتوماتیک نیز هر روز در حال پیشرفت روزافزون است که بیشتر از قبل مورد توجه است. درب های اتوماتیک، جایگزین دربهای قدیمی است، در پارکینگ و مراکز تجاری و عمومی (به صورت درب شیشه‌ای) به کار برده می‌شوند. درب اتوماتیک پارکینگ، علاوه بر راحتی باز و بسته شدن، دارای یک مزیت خاص است و آن ایمنی بیشتر درب اتوماتیک به دلیل نیاز به ریموت برای باز شدن این نوع درب ها است. 


می توان گفت تمامی درب اتوماتیک شیشه ای در ایران را می توان به 2 گروه تقسیم کرد. گروه اول پکیج هایی می باشند که قسمت هایی از آنها در داخل ایران و قسمت هایی در کشور چین تولید می گردد که کیفیت خوبی هم نسبت به قیمتشان دارند و گروه دوم برندهایی اروپایی هستند که اغلب با موتور های دانکر آلمان و سنسور هاس ترکیبی بی اِی بلژیک تجهیز می گردند. 


ادامه مطلب در این صفحه


(0) نظر

ساخت رطوبت ساز التراسونیک

چهارشنبه بیست و نهم 5 1399

دستگاه رطوبت ساز التراسونیک سبک طراحی و تولید شده برای نخستین بار در ایران بی صدا، فوق العاده کاربردی و با استهلاک و صدای بسیار کمتر نسبت به نمونه های مشابه رطوبت ساز های سنتی موجود.


رطوبت ساز التراسونیک مجهز به تیغه لرزه گیر که توسط نرم افزار آنالیز شده و باعث کاهش صدا و لرزش دستگاه به میزان قابل توجهی گردیده است.


- رطوبت ساز های مدرن قابل سفارش و ساخت در ابعاد و ظرفیت ها و اندازه های گوناگون بسته به سفارش مشتری میباشند. مهندسین طراح صنعتی ، سفارشات را پس از دریافت با استفاده از نرم افزارهای تخصصی طراحی و پیاده سازی نموده و سپس اقدام به ساخت دستگاه بسته به نیاز و خواست مشتری می‌نمایند.


پروسه تولید مه در به صورت تمام اتوماتیک و بدون کوچکترین دخالت کاربر می باشد. در واقع این دستگاه با بهره گیری از یک پروانه ۱۲ پر، آب را از هم گسیخته و آن را به صورت پودر بسیار ریز به محیط پخش می کند.


این دستگاه بعد از اتصال به برق شروع کار می کند و در ابتدای کار آب از داخل باک به درون دستگاه کشیده میشود و  صفحه دیسک مهپاش را به حرکت در می آورد. در گام بعدی صفحه دیسک با دوران سریع خود آب را به رطوبت تبدیل می کند و در آخرین مرحله رطوبت تشکیل شده توسط پروانه دستگاه به محیط منتقل می شود.


ادامه مطلب در این صفحه


(0) نظر

بررسی جنس سازه فضاکار

چهارشنبه بیست و نهم 5 1399

سازه فضاکار فلزی بوده که از بافت تعداد زیادی المان یا مدول با شکلهای استاندارد به یکدیگرتشکیل میشوند ونهایتا یک سیستم سبک وبا صلبیت زیاد را ایجاد میکنند.


سازه فضاکار دارای اشکال بسیار متنوعی میباشند که مهمترین آنها عبارتند از :شبکه های مسطح دو یا چند الیه، چلیکها، گنبدهاوقوسه ا، همچنین، سازه فضاکار دارای بافتار متنوعی نیزمی باشند بدین ترتیب که با تغییر درآرایش المانها میتوان بافتار جدید ایجاد کرد و بدیهی است که کارآیی هر بافتار باید در مقایسه با بافتارهای دیگر سنجیده شود.


 سازه فضاکار متعددی دردنیاوایران ساخته شده است و از جمله آنها می توان به استادیومهای ورزشی، مراکزفرهنگی، سالنهای اجتماعات، ایستگاههای قطار، آشیانههای هواپیماها، مراکزتفریحی و... 


تعریف سازه فضاکار بر اساس گزارش انجمن بین المللی پوسته ها و سازه های فضایی در رابطه با وضعیت موجود سازه های فضاکار انتشار یافت، می توان تعریف زیر را برای این سازه ها پذیرفت:


 یک سازه فضایی را می توان یک سیستم سازه ای در نظر گرفت که از اعضای خطی تشکیل شده و طرز قرارگیری آنها بگونه ای است که بارها به صورت سه بعدی منتقل می شوند، در برخی موارد، عناصر سازنده ممکن است دو بعدی نیز باشند. یک سازه فضایی اغلب شکل سطحی صاف یا منحنی گونه را به خود می گیرد.


ادامه مطلب در این صفحه(0) نظر
X